02 okt. 2014
oktoober 2, 2014

Uudis! Juba müügil!

Määratlemata

„GOLD 24“ Väike komplekt (kinkekomplekt 2х15 ml)

Kreem „Gold 24h“
Õrna siidise tekstuuri, hetkeliselt siluva ja toitva efektiga vananemisvastne kreem „Gold 24 h“ loodi teie näo kontuuride delikaatseks korrigeerimiseks. Tema uuenduslik valem aktiveerib ja kiirendab kõiki teie naha protsesse, toimides kogu päeva vältel. Nautige oma noort ja säravat nahka, mis on saavutatud tänu suurepärasele „Gold 24h“ kreemi efektile.

Silmakreem „Gold 24h“
Peptiid Aura-28 ja kolloidse kulla sisaldus minimeerib väikeste kortsude tekkimise silmade ümbrusse. Muudab naha elastseks, parandab selle tooni. Peptiidide, suhkrute, vitamiinide ja kofeiini koosmõju stimuleerib vereringet, takistab paisete ja silmaaluste kottide tekkimist.

„CELEBRITY“ Väike komplekt (kinkekomplekt 2х15 ml)

Kreem „Celebrity“ – ideaalne öiseks hooldamiseks.
See on Cosval-Celebrity viimaste uuringute tulemus – võitlus enneaegse vananemise vastu, mis tugineb rakkude pikaealisust tagavate sirtuiinide stimuleerimisel, jättes naha värskeks ja nooreks. Tänu oma suurepärastele koostisainetele, kaitseb see kõrgekvaliteediline toode teie nahka toonuse kaotamise eest, stimuleerides kollageenide tootmist ja ennetades vabade radikaalide poolt tekitatud DNA kahjustusi. Vananemisvastane hooldus, saavutamaks niisutatust, elastsust ja sära.

Kreem „Celebrity Sublim“ – tõhus päevane hooldus.
Kõrgtehnoloogiline hooldus, mis sobib isegi tundlikule ja ärritunud nahale, kaitseb UVA ja UVB kiirguse eest. Uuenduslik koostis annab mugavustunde, nahk muutub uuesti elastseks ja terveks. Suurepärane lokaalne bioaktiivsete ainete toime muudab isegi sellise naha täiuslikuks, millele on raske sobivat vahendit leida.