Vivasan

Ettevõttest Vivasan

Šveitsi suuruselt kuuenda firma tooted ilmusid turule 1996. aastal Vivasan kaubamärgi nime all. Firma loojaks a presidendiks sai härra Thomas Göttfried, kes juba 20 aastat hoolitseb firma stabiilse arengu eest rahvusvahelisel turul. Vivasani esindusi avatakse iga päev uutes riikides ja piirkondades (avatud on juba 32 riigis). Rahvusvaheline Vivasani ettevõte oma laitmatu šveitsi suhtumisega ilu- ja tervisekaupade tootmisse, esitleb üle 300 ökoloogiliselt puhta ja loodusliku tootenimetuse kogu perele: 100% puhtad eeterlikud õlid, keha- ja juuksehooldustooted, juuksevärvid, vitamiini kompleksid, kosmeetikatooted, LUKS-sarja kreemid ja tervislikud toiduained ning majapidamisvahendid.

Toode

Tootmine: uusimad avastused ja tehnoloogiad. Tootmise efektiivsus ja ohutus on firma peamiseks prioriteediks. Vivasani spetsialistid eelistavad koostisaineid valides looduslikke ökologiliselt puhtaid taimset päritolu materjale.

Vivasani toodete olulisimateks eelisteks on:

  • Allikas: taimed, õlid, ekstraktid
  • Ei sisalda geneetiliselt muundatud komponente;
  • Ei sisalda hormoone, antibiootikume, sünteetilisi säilitusaineid;
  • Hüpoallergilised st ei sisalda allergiat tekitavaid koostisosi;
  • On pikaajalise ja laia kasutusspektriga;
  • Sobib kõikidele vanusegruppidele;
  • Testitud kasutamata loomkatseid;
  • Väga kontsentreeritud, täiteaineteta, ökonoomilised kasutada.

Tootmine

Kogu toodang valmistatakse ainult Šveitsis. Range tootekontroll tagab selle laitmatu kvaliteedi. Toote kvaliteedi tagavad rahvusvahelised GMP (Good Manufacturing Practice) ja ISO 9000 sertifikaadid. See tähendab, et Vivasani tooted vastavad rahvusvahelistele standarditele, mis tagavad erinõudmised tervise- ning ilutoodete valmistamisele. Šveitsi riiklik kvaliteedikontrolli amet Swiss Medic kontrollib Vivasani koostööpartnereid iga-aastaselt.

Laborid

Vivasani laborid hoiavad aastaid kõrget töötaset. Erilist tähelepanu pööratakse toodete ohutusele ja pidevale kvaliteedi kontrollile. Tihedad sidemed kogu maailma spetsialistidega lubab juurutada uusi tehnoloogiaid ja kasutada uusimaid teadussaavutusi kosmeetika ja tervisliku toitumise valdkonnas, säilitades rahvameditsiini retsepte. Ja loomulikult innovatsioon – Vivasani tooted sisaldavad ka patenteeritud innovaatilisi koostisi. Iga aastaga täieneb Teie tarbeks Vivasani valik uute ja täiustatud toodetega.