01 sept. 2014
september 1, 2014

Müügile on jõudnud uus VivaSlim raamat

Määratlemata

“Lugupeetud Vivasani partnerid, kallid kliendid!

See raamat on loodud Teile „Viva Slim“ programmi tutvustamiseks.

Hirmus sagimine, stress ja igapäevased mured tõrjuvad meie elus kõrvale tervise eest hoolitsemise. Kuigi meid sunnitakse iga päev igast suunast pöörama rohkem tähelepanu oma organismile, heidame selle info kõrvale ja rahustame end mõttega, et tegeleme oma tervisega kunagi tulevikus.

Ülekaal on tänapäeval paljude kogu inimkonda vaevavate haiguste põhjuseks.

Ülekaal on paljude aeglaselt kulgevate haiguste põhjuseks, ja kuigi me oleme iga päev sellest asjaolust teadlikud, võtame seda haigust ikkagi kui paratamatust. Kui me paneme selga uusi riideid, põhjustab see haigus meile eriti suurt valu. Särgid, pluusid, püksid ja seelikud jäävad väikseks, valime aina suuremaid rõivanumbreid, ja tuleb tunnistada, et paljusid asju, mis meile meeldivad, ei saa me enam kanda. Sellisel meelekibeduse hetkel hakkamegi mõtlema dieedile.

Me mõtleme dieedile, kui tunneme liigutuste kammitsetust, sest meid segavad kogu keha katvad rasvaladestused.

Me mõtleme dieedile, kui kõrge kehakaalu tõttu tekivad haigused, mis ohustavad meie elu ja selle kvaliteeti.

Tegelikult mõtleme me dieedile iga päev.

Miks on nii, et paljud inimesed ei tee oma ülekaaluga midagi, kuigi pole oma elukorraldusega rahul?

Vastus on lihtne: sõna „dieet“ omab halba varjundit. Dieet tähendab inimesele kasinust ja raskusi.

Inimesi, kes pärast pikka võitlust iseendaga, otsustavad dieeti hakata pidama, ootab ees järgmine probleem – nende kannatamatus. Nad tahavad nädalaga lahti saada sellest, mis on kogunenud pärast mitmeid aastaid valet toitumist. „Viva Slim“ programm on Vivasani poolt välja töötatud ja ei taga ainult kiiret kaalukaotust, vaid näitab ka, kuidas pikka aega säilitada soovitud tulemust.

Keegi ei taha normaalse kehakaalu säilitamiseks kasutada pikka aega kokteile, tablette või kapsleid. Me näitame Teile, kuidas „Viva Slim“ toodete abil on võimalik Teie kaalu alandada ja säilitada pikaks ajaks soovitud kehamassi.

Kõigepealt lugege meie brošüür läbi, mõelge, kas Teile sobib meie „Viva Slim“ programm, ja siis võtke vastu otsus oma uueks eluks.”

Tomas Gottfried
Vivasan kompani president

Võtke julgesti osa Viva Slim programmist! Olge saledad, ilusad ja terved!